ZUHAL ÖZYURT İLE KUNDALİNİ YOGA

ZUHAL ÖZYURT İLE KUNDALİNİ YOGA

*ERTELENMİŞTİR*

Tarih ve saat bilgileri belirlendiğinde websitemizde duyurulacaktır.

 

Doğu’nun Gizemi Mistik Kundalini Yoga Hepsi Hikaye’de buluşuyor.

Kundalini Yoga ve Meditasyon tekniği insan biyolojisini incelemiş doğunun Gizli Mistik öğretisi ve batının Uyanış Yoga tekniğidir. Geniş bir yelpaze içinde uygulanan Kundalini Yoga ve Meditasyon’un amacı teknik nefeslerin kullanılmasıyla omurga ve sinir sistemi sağlığı, ses bilimi ve parmak mühürleri, hormonal dengeyle kurulan beden sistemlerinin tam fonksiyonlu çalışmasını sağlamak, bütünde çalışan derin şifasıyla gelen transformasyondur. Teknik derin farkındalık sunarken, doğuştan halimiz Sağlık, Huzur ve Mutluluk verir.

Kundalini Yoga ve Meditasyon tekniği yer ve zaman tanımaz. Her ortamda rahatlıkla uygulanabilir. Kundalini Yoga ve Meditasyon tekniği ile sandelyede uygulanıcak olan mantra ve mudra eşliğinde

  • Karın ve Boğaz Chakra Enerji Merkezlerine Bağlantı Kriyası

Göksel Bağlantı Meditasyonu

  • Hücresel Seviyede Birliğimi’zi Hatırlamak
  • Kalpte Birleşmek Meditasyonu yapılacaktır.

 

Zuhal Özyurt ( Adarshpal Kaur )

2009 Kundalini Research Instutite (KRI) Kundalini Yoga ve Meditasyon, 2010 Cihangir Yoga Mey Elbi ve Başak Kutlu Atay Hamile Yogası ve Doğum’a Hazırlık, 2011 Sarah Powers Yoga’nın Özü – İnsigth Yoga Yin ve Yang Yoga Eğitimlerine katlarak Eğitmen sertifika progamlarını tamamladı. Halen 300 saatlik Kundalini Yoga ve Meditasyon Eğitmen Sertifika ve Hart Lazer Güvenli Eğitmek Eğitmen programlarına devam ediyor. Reiki temelli farklı frekanslarının masterlığını yapıyor ve seminerler düzenliyor. Enerji terapi ve yoga uygulamalarından bütün oluştururak, doğum travma, bilinçaltı, içteki çocuk bağlantı, transformasyon ağırlıklı terapi çalışmaları ve kurs programları düzenlemekte. Halen HoMe Studyo, YogaSala ve Baraka Yoga’da Kundalini Yoga ve Meditasyon – Yin Yoga dersleri vermekte, kurslar düzenlemekte.