DOLLY KARLIYOL TOSUN İLE STİLİMİZİ KONUŞALIM

DOLLY KARLIYOL TOSUN İLE STİLİMİZİ KONUŞALIM

Sohbetimiz farklı bir tarihe ertelenmiştir. Kayıtları almaya devam ediyoruz.

Stiliniz ile ilgili sormak istedikleriniz ve soramadıklarınız.. Giysilerimiz, kullandığımız renkler ve burcumuzun bizlerle olan iletişimi.. “ben” ‘i ve yansımalarımızı birlikte keşfedelim.

La Petite Dolly ile ilgili daha fazla bilgi için kendisinin blog sayfasına bir yolculuğa çıkın :)

www.lapetitedolly.com

DollyTosun
Moderatör hakkında;

Dolly Karlıyol Tosun, tam bir YAY burcu kadını. Annemin karnındayken bile tepinen bir enerjiye sahipmişim ve doğduktan sonra da şükür enerjimden hiç bir şey kaybetmedim. (Meraklı, canlı, konuşkan, girişken ve renkli bir kişilik olmaya çalışıyorum diyelim )

Terzi bir babaanne ve kuaför bir anneannenin torunuyum. Sanata, modaya, ölümün ötesine, astrolojiye ve bilinmeyene olan ilgim her zaman vardı. Aynı zamanda insanlarla iletişimi ve sosyal olmayı çok seven biriyim.

2 yaşımda insanların yanına gidip “Ayakkabılarınız ne kadar güzel size ne kadar yakışmış” diyen bir çocukmuşum. Aynı zamanda yine 12-13 yaşında tanıştığım herkese burcunu sorar ona göre tahlil etmeye çalışırdım. Çünkü görünenin ötesinde bir şeyler olduğunu hep hissettim ve sorguladım. Açıkçası bunların hepsi içimden & ruhumdan geliyor desem daha doğru olur.

17 yaşımdan beri kurumsaldan, reklamcılığa kadar birçok sektörde çalıştım ta ki “bir gün ben ne yapıyorum? Ne zaman hayallerimi gerçekleştireceğim?” diyene kadar. Ki bu süreçte eşim Ömer bana inanılmaz destek oldu. Beni hep yüreklendirdi ve teşvik etti.

Önce spiritüel ve stili birleştirdiğim blogumu/sitemi oluşturdum, sonrasında da ben artık moda ve stil ile ilgili bir şeyler yapmak istiyorum ben bu işe aşığım ve uzak duramıyorum dedim ve evrenin karşıma çıkardığı işaretlere göre yönlendim. Türkiyenin çok değerli 4 ayrı eğitmeninden eğitim aldım (stil danışmanlığı & renk eğitimi) hepsi bana çok şey kattı. Senelerdir biriktirdiğim bilgilerim ve gustom ile de birleştirerek insanlara hizmet vermeye başladım.