Ayşe Tolga ile Aromaterapi

Ayşe Tolga ile Aromaterapi

 29 Mayıs Çarşamba günleri  11:00 – 13:00  arası 

AROMATERAPİ  1. MODÜL – AROMATERAPİYİ TANIYALIM

Aromaterapi nedir?

Aromaterapi, esansiyel yağların kişinin fiziksel, duygusal ve ruhsal sağlığı ve güzelliği için çeşitli metodlarla uygulanmasıdır.

o             AROMATERAPİNİN TARİHÇESİ

o             AROMATERAPİDEKİ EKOLLER

o             AROMATERAPİ UYGULAMALAR

o             ÜRETİM TEKNİKLERİ

o             BAZ ( TAŞIYICI ) YAĞLARIN İNCELENMESİ

o             20 ÖZ YAĞIN  İNCELENMESİ

 

Atölye Detayları: 29 Mayıs  Çarşamba 11:00 – 13:00 arası

Katılım ücreti: Tek Katılım Bedeli Nakit : 60TL

 

AROMATERAPİ 2. MODÜL - AROMATERAPİNİN TEMELLERİ 

o             AROMATERAPİNİN KULLANIM ALANLARI VE UYGULAMALARI

o             KOKU KARAKTERİSTİKLERİ

o             YAĞLARIN KİMYASAL KARAKTERLERİ

o             AROMAKOLOJİ VE KOKU SİNERJİSİ

o             KARIŞIM SANATI

o             UYGULAMA METODLARI

o             AROMATERAPİ’DEKİ DİĞER UYGULAMALAR

 Aromaterapi nedir?

Aromaterapi, esansiyel yağların kişinin fiziksel, duygusal ve ruhsal sağlığı ve güzelliği için çeşitli metodlarla uygulanmasıdır.

 

Atölye Detayları: 29 Mayıs Çarşamba 11:00 – 13:00 arası

Katılım ücreti: Tek Katılım Bedeli Nakit : 60TL

Atölye Moderatörü: Uzun soluklu oyunculuk kariyerinin yanı sıra kişisel gelişim, şifa ve doğal terapiler ile de bireysel olarak ilgilenen AYŞE TOLGA, 2001 senesinden beri Holistik terapiler ve Yoga ile ilgilenmektedir. 2007 senesinde kurulan Türkiye’nin ilk aromaterapi markası Aisha markasının yaratıcısı ve sahibi Ayşe aynı zamanda, Tatijanna Rottenberg’den masaj ve vücut terapileri eğitimi, Chiva-som Destination Spa- Bangkok Spa yöneticiliği, dünyanın en prestijli aromaterapi okulu ITHMA- London (Institute of Traditional Herbal Medicine and Aromatherapy)’de Aromaterapi,  Öz Yağ Sinerjisi, İleri masaj teknikleri, organik kimya, Holistik Acil Yardım,  fitoterapi, Holistik tıp ve Çin Tıbbı  eğitimleri alarak uzman klinik aromaterapist ünvanını almıştır. Estetisyenlik ve vücut terapileri üzerine eğitimler sonrasında ustalık belgesini de alan Ayşe, ruh, beden ve zihnin ayrılmaz bir bütün olduğu anlayışını (holistik) benimseyen, doğal terapiler, bütünsel beslenme, anti- aging üzerine çalışmalarını sürdürmektedir. Firmalara spa danısmanlığı ve private label ürün hazırlanması, Türkiyenin önde gelen spa ve otellerine profesyonel kabin bakımlarını ve spa menülerini hazırlanması gibi kurumsal hizmetlerin yanı sıra kurucusu olduğu Doğal Terapiler Akademisi bünyesinde Aisha’da da, aromaterapi, holistic tıp, anne ve bebek bakımı, Doğal kozmetikler, masaj terapileri üzerine eğitimler vermektedir. Ayşe Tolga, Uluslararası Aromaterapistler Federasyonu IFPA (The International Federation of Professional Aromatherapists) üyesidir.

 

Katılımlarınız için en az 3 gün önceden kayıt yaptırmanızı rica ederiz.