Bazen @ Hepsi Hikaye  / Konuk Şef: Levend İskit / 15 Mart Cuma

Bazen @ Hepsi Hikaye / Konuk Şef: Levend İskit / 15 Mart Cuma

Hepsi Hikaye’de Mutfaktan Nefis Kokular Geliyor!

Bazen @ Hepsi Hikaye’de Cuma akşamları Konuk Şefler ile dünya mutfaklarından lezzetler ile tadım gecelerimiz devam ediyor.

Bu haftaya özel hazırlanan lezzetleri denemek istiyorsanız, sınırlı sayıda misafir kabul edebileceğimiz tadımlarda yer almak için lütfen bizi arayıp şimdiden yerinizi ayırtın!

15 MART CUMA 19:30 – UZAKLARDAN!…

KONUK ŞEF: LEVEND İSKİT

MENÜ
Hindistan Cevizi Sütlü Balkabağı Çorbası
Domates ve Soğanlı Ecuador Tarzı Ceviche
Vanilyalı ve Soya Soslu Madagaskar Tarzı Ceviche
Lime ve Kişnişli Peru Tarzı Ceviche
Hindistan Cevizi Sütlü Uzak Doğu Tarzı Ceviche
Guacamole ve Salata
Mango ve Kişniş Soslu Levrek
Kinoa Pilavı
Çikolatali ve Meyveli Crumble, Akcaağaç Şurubu ile

LEVEND İSKİT:
1983‘de Adana Anadolu Lisesi, 1988‘de Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden, 1989’da da İstanbul Üniversitesi Uluslararası İşletme İhtisası MBA programından mezun olup, 1991’de Bilgi Teknolojileri sektöründe NCR, HP ve Firstdata şirketlerinde 20 yıl yöneticilik yaptıktan sonra Far’n Away Yönetici ortağı olarak en sevdiğim fotoğraf, yemek (yapmak ve iyi yapılanların takdirle keyfini çıkartma), outdoor sporları ve seyahat hobilerimi işe dönüştürmüş olmanın keyfini çıkarıyorum. Fırsat buldukça dünyada gezdiğimiz yerlerde tanıştığım farklı lezzetlerin uyarlamalarını seyahat arkadaşlarımla tekrar yaratarak paylaşmayı çok seviyorum.

 

Bazen @ Hepsi Hikaye

2009 senesinden bu yana Hepsi Hikaye Bebek’te ‘Bazen’ tadım akşamlarının ve konuk şef gecelerinin yaratıcısı olan Banu Maga hakkında: Banu Maga, İstanbul Üniversitesi’nde İngilizce İktisat ve  UCBerkeley’de Advertising&Marketing eğitimi aldıktan sonra profesyonel  is hayatına 1993 senesinde Capitol Basın ve Halkla Iliskiler Şirketi’nde basladi ve Microsoft, Unilever gibi çesitli uluslararası sirketlerin PR konusunda Musteri Direktorlügünü yaptı.

2004 senesinde Kemerburgaz’daki Tike’nin yatırımcı ortagı olarak yeme içme sektörüne adım attıktan sonra Eminonu’ndeki tarihi Sumerbank Binasinda CafeAla ve Sümerhan Lokantasi’nin kurucu ortagı oldu. Bu sektörle ilgili 2010 senesinde Mutfak Sanatları Akademisi’nde Profesyonel Yeme Içme Isletmeciligi egitimi aldı. 2009-2013 seneleri arasında ‘Bazen @ Hepsi Hikaye Bebek’ konseptini yaratarak Cuma ve Cumartesi akşamları konuk şeflerin tadım menülerinin Hepsi Hikaye’de misafirler ile buluşmasını ve de hafta içi gurme sohbetler gerçekleşmesini sağladı. 2013 senesinde sanat ve tasarim magazasi Bazen @ Alacati’yi kurdu. 2014 senesinde ise Alacati Hacimemis’te Kapari Bahce adli bir mekan yaratip,  isletmesini ustlendi…Haluk Maga ile evli olan  Banu Maga’nin  Ali ve Alp adinda iki oglu var…

 

Bazen ‘Yeni lezzetler keşfetmek istiyorum!’ diyorsanız…
Bazen ‘Bebek’te buluşalım ama Biz Bize kalalım!’ diyorsanız…
Bazen ‘Ben de Şef olmak istiyorum!’ diyorsanız, hemen bizi arayın…
Rezervasyon, özel davet, parti ve şirket toplantı organizasyonları gerçekleştirmek için bize 0532 2924183 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.